Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» Counter - Strike 1.5 Sempatik İnternet Cafe [ TamamLandı ]
Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimeÇarş. Şub. 19, 2014 7:35 pm tarafından karadas87

» hackedddddddddd
Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimeÇarş. Tem. 22, 2009 1:32 am tarafından cyber-darbe

» 300 adet cs 1.5 haritaları(map) yenilenmiştir...
Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimeÇarş. Tem. 15, 2009 2:07 am tarafından tolga...

» Güiza'nın yerine Dempsey
Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 5:34 pm tarafından [!]smAiL

» Yeniden Nistelrooy
Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 5:32 pm tarafından [!]smAiL

» Derbi hatırlatması
Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 5:31 pm tarafından [!]smAiL

» Neeskens yakalar!
Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 4:59 am tarafından [!]smAiL

» Owen G.Saray'a mı geliyor?
Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 4:59 am tarafından [!]smAiL

» Barış ve Mustafa Sarp'tan çarpıcı açıklamalar!
Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimePerş. Tem. 02, 2009 4:58 am tarafından [!]smAiL

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Ortaklar
www.dsquad.net

Sevgili Karıma =)=)

YazarMesaj
[!]smAiL
Admin
Admin
[!]smAiL

Sevgili Karıma =)=) Empty
MesajKonu: Sevgili Karıma =)=)   Sevgili Karıma =)=) Icon_minitimePaz Haz. 28, 2009 9:29 pm

Adamın biri yeni ulaştığı otele kaydını yaptırır. Odasına girdiğinde masada bir bilgisayar görür ve karısına e-mail atmaya karar verir. Fakat yazdığı mesajı farkında olmadan yanlış bir adrese gönderir....
Mail farklı bir yerde farklı bir bayana gider. tam bu sırada kadın, kocasının cenaze töreninden evine yeni dönmüştür ve bilgisayarındaki maili görür, arkadaşlarından geldiğini düşündüğü maili okuyunca olduğu yere yığılıp kalır. Odaya giren annesi, yerde yatan kızını ve ekrandaki mesajı görür.

Kime : Sevgili karıma
Konu : Yeni ulaştım.
Tarih : 18 Ocak 2009
Benden haber aldığına şaşıracağından eminim. Burada bilgisayar var ve sevdiklerimize e-mail gönderebiliyoruz. Buraya yeni ulaştım ve kaydımı yaptırdım.seninde kayıtların hazır. Her şey yarın senin buraya geleceğini düşünülerek hazırlanmış. Seninle buluşmayı dört gözle bekliyorum. Umarım benim gibi sorunsuz bir yolculuk geçirirsin.
Not : Burası çok sıcak
=)=)=)=)
https://matraxfrom.yetkin-forum.com

Sevgili Karıma =)=)
1 sayfadaki 1 sayfası